VIII REGIONALNY ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY OZZL

28.04.2017r. odbył się VIII Regionalny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów Regionu Podlaskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. Przewodniczącym Regionu Podlaskiego OZZL został wybrany na koleją kadencję Ryszard Kijak – lekarz, związkowiec, społecznik, a przede wszystkim wieloletni przyjaciel Podlaskiej Federacji ZZ POZ. Serdeczne gratulacje, z życzeniami powodzenia w życiu zawodowym i działalności związkowej, a także życzenia wielu jeszcze wspólnych akcji, przedsięwzięć i happeningów organizowanych przez OZZL i PF ZZ POZ. Region Podlaski Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy stale i ściśle współpracuje z Podlaską Federacją ZZ POZ kierowaną przez Eugeniusza Muszyca. Obu Panom Przewodniczącym należą się słowa uznania i podziękowania za znakomitą kooperację. Podsumowaniem dotychczasowych działań wspólnych stało się okazjonalne wydawnictwo “OZZL-PFZZPOZ: Szanujmy wspomnienia i nauczmy sie je cenić”.